1398/02/02
8:15


مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس خبر داد: اجرای طرح «تلاوت نور» و برگزاری جشن میلاد امام زمان (عج) در یک هزار و یک صد مسجد فارس

امیدی گفت: جشن نیمه شعبان و طرح «تلاوت نور» کانون های مساجد فارس به نیت سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی (عج) در بیش از یک هزار و یکصد کانون فرهنگی و هنری مساجد فارس اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، «حجت الاسلام حسین امیدی» امروز (یکشنبه 1 اردیبهشت) از برگزاری جشن میلاد امام زمان (عج) در شب گذشته، امروز و امشب در کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس خبر داد و گفت: کانون های مساجد فارس با همکاری پایگاه های مقاومت بسیج و اصحاب مساجد، جشن های نیمه شعبان را برگزار کردند.

 مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس با بیان اینکه این جشن ها در یک هزار و یک صد مسجد فارس برگزار شده و می شود، افزود: علاوه بر اجرای برنامه های شاد، طرح «تلاوت نور» به نیت سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی (عج) در این کانون ها اجرا شد.

 وی با بیان اینکه این جشن ها با ظرفیت های مردمی و به صورت خود جوش برگزار شده، عنوان کرد: آذین بندی و چراغانی مساجد، برپایی  ایستگاه های صلواتی، قرائت دعاهای ماه شعبان، اهدای ثواب طرح «تلاوت نور»، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، برگزاری مسابقات فرهنگی با محوریت سیره زندگی ائمه اطهار (ع)، خاطره گویی، شب شعر و مسابقات قرآنی از برنامه های این جشن ها بوده است.

 امیدی خاطرنشان کرد: برگزاری گفتمان های مهدویت، پاسخگویی به شبهات، پخش نقل و شیرینی، برگزاری دعای توسل و ندبه، قرائت جمعی دعای فرج، پاسخگویی به شبهات، احیا شب نیمه شعبان از برنامه های ویژه کانون های مساجد در میلاد حضرت مهدی ( عج) است.