1398/01/18
14:37


رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس عنوان کرد: شبکه سازی مساجد شیراز در سیل اخیر به طور خودجوش شکل گرفت

حجت الاسلام امیدی با تاکید بر اینکه هم افزایی که برای شبکه سازی مساجد مدنظر بود در این سیل اخیر به شکل خودجوش اجرایی شد، گفت: ۸۰ تا ۹۰ مسجد شیراز در این واقعه شبکه سازی شدند و کارهای امدادرسانی و حتی اسکان سیل زدگان در آنها اجرایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «حجت الاسلام حسین امیدی» امروز (شنبه 17 فروردین) در دیدار کارکنان ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس و خبرگزاری شبستان استان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، گفت: در بحث سیل اخیر در شیراز اعضای کانون های مساجد و بسیج خودجوش تلاش و کوشش کردند و هم اکنون هم افرادی هستند که در حال امداد رسانی اند.

 رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس با تاکید بر اینکه هم افزایی که برای شبکه سازی مساجد مدنظر بود در این سیل اخیر به شکل خودجوش اجرایی شد، افزود: 80 تا 90 مسجد شیراز در این واقعه شبکه سازی شدند و کارهای امدادرسانی و حتی اسکان سیل زدگان در آنها اجرایی شد.

 وی با یادآوری این مطلب که آمادگی داریم تا اعضای داوطلب کانون های مساجد را به لرستان اعزام کنیم، یادآور شد: در صورت حمایت های مالی و انسانی می توان این حرکت را اجرایی کرد.

 حجت الاسلام امیدی با اشاره به اینکه ایجاد شورای فرهنگ عمومی در رابطه با کانون های مساجد بسیار مثمر ثمر بود و امیدوارم ادامه یابد، افزود: جلسه های مختلف کانون های مساجد با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شود تا کانون ها هم از ظرفیت اداره کل بیشتر بهره مند شوند.