1397/12/12
11:13


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات فارس عنوان کرد: عمران محتوایی معنوی مساجد مهمترین ماموریت و تکلیف است

حجت الاسلام رضایی با اشاره به اینکه مساجد هسته مقاومت است، گفت: عمران محتوایی معنوی مساجد مهمترین ماموریت و تکلیف است که بخشی از این ماموریت برعهده کانون های مساجد است.

به گزارش  روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «حجت الاسلام محمد رضایی» امشب (شنبه ۱۱ اسفند) در جلسه شورای فرهنگ عمومی که با موضوع ارائه گزارش جامع عملکرد یک ربع فعالیت کانون های مساجد فارس برگزار شد، با استناد به سخنان مقام معظم رهبری در مورد مساجد، گفت: مساجد هسته مقاومت است که این به معنای آسیب شناسی و نیازسنجی در راستای آن فعاایت در مساجد است.

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات فارس تاکید کرد: عمران محتوایی معنوی مساجد مهمترین ماموریت و تکلیف است که بخشی از این ماموریت برعهده کانون های مساجد است اما ۶۰ درصد از ظرفیت های مسجد بلااستفاده مانده است و فقط ۴۰ درصد مورد استفاده قرار می گیرد.

 وی با تاکید بر تعامل با امام مسجد، افزود: در اختلافات ارجحیت با امام مسجد است، این هسته فرهنگی باید به امام جماعت نزدیک شود و به گونه ای تشویق شوند که فرهنگیان در صفوف اول نماز باشند.

 حجت الاسلام رضایی عنوان کرد: در گزارش ارائه شده بحث فضای مجازی مغفول مانده و باید توجه بیشتری به این بخش داشته باشند که باید در ابن حوزه به طور جدی ورود کرد.