1397/09/22
8:15


شیراز، میزبان یازدهمین اردوی فرهنگی و تربیتی «اکسیژن ۱۱»/ دکتر ارزانی سخنران ویژه مراسم خواهد بود

حجت الاسلام امیدی از برگزاری یازدهمین اردوی فرهنگی و تربیتی «اکسیژن ۱۱» خبر داد و گفت: این اردو کانون فرهنگی و هنری مدینه النبی (ص) شیراز ۲۲ الی ۲۳ آذرماه با حضور دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس  ، «حجت الاسلام حسین امیدی»، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: نوجوانی و جوانی از بهترین ایام زندگی است که با نشاط، سرزندگی و امید همراه است و آیات قرآن، روایات بزرگان دین و آثار مشاهیر شعر و ادب هم به ما می آموزد که این دوره از زندگی را باید قدر دانست و از فرصت های آن در جهت نشاط و فراگیری بهره برد.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس افزود: در این راستا کانون فرهنگی و هنری «مدینه النبی (ص)» شیراز با برنامه ریزی و تدارک یازدهمین اردوی فرهنگی و تربیتی با عنوان «اکسیژن ۱۱» تلاش دارد تا در این اردوی ۲ روزه تفریحی در مکانی سالم با فراهم آوردن فضایی شاد و دلنشین بتواند زنگ تفریحی را برای فعالیت های علمی دانش آموزان در مقاطع تحصیلی دبستان، راهنمایی و متوسطه فراهم آورد تا در کنار هم با آرامش و صمیمیت، همدلی و دوستی به فراگرفتن مشق زندگی بپردازند.

 این مقام مسئول خاطرنشان کرد: این اردو به همت کانون فرهنگی و هنری «مدینه النبی (ص)» شیراز ۲۲ تا ۲۳ آذرماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در محل اردوگاه شهید ربانی برگزار می شود.

 حجت الاسلام امیدی گفت: در قالب این اردو برنامه های متنوعی تدارک دیده شده است و پیش بینی می شود بیش از ۵۰۰ نفر از این آموزش ها بهره مند شوند.