1397/09/13
11:43


مسئول کارگروه مساجد ستاد دهه فجر فارس عنوان کرد: برنامه های امسال دهه فجر، باید پررنگ تر از گذشته برگزار شود

حجت الاسلام امیدی گفت: وظیفه ماست که امسال برنامه های دهه فجر را پررنگ تر نشان دهیم و همکاری و هم افزایی بین دستگاه های اجرایی باعث می شود تا برنامه ها به خوبی اجرایی شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «حجت الاسلام حسین امیدی» روز گذشته (دوشنبه 12 آذر) در دومین نشست کارگروه مساجد، ستاد دهه فجر فارس که در دبیرخانه کانون های مساجد استان برگزار شد، گفت: سعی بر اینست که بتوانیم کمتر برنامه در نظر بگیریم اما همین تعداد به شکل شایسته برگزار شود.

 مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس از برگزاری گردهمایی اصحاب مساجد شامل ائمه جماعت، مدیران کانون ها، خادمین و مدیران کانون هاخبر داد و افزود: این مراسم احتمالا در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود.

 وی با یادآوری این مطلب که مراسم «انقلاب به روایت هنر» برگزار می شود و از 16 نفر مورد تقدیر قرار می گیرند که این مراسم در 2 مسجد اجرایی خواهد شد، افزود: در حال انتخاب مساجد برای این برنامه ها هستیم و مسجد «سلمان فارسی (س)» صدا و سیمای مرکز فارس را به عنوان یکی از این 2 مسجد، انتخاب کرده ایم.

 

 

امیدی با تاکید بر اینکه جشنواره ورزشی ویژه مساجد را در ایام دهه فجر خواهیم داشت، اظهارداشت: پیشنهاد برگزاری این جشنواره به شکل کشوری هم ارائه شده است.

 وی اضافه کرد: وظیفه ماست که امسال برنامه های دهه فجر را پررنگ تر نشان دهیم و همکاری و هم افزایی بین دستگاه های اجرایی باعث می شود تا برنامه ها به خوبی اجرایی شود.

 حجت الاسلام امیدی گفت: بازدید از شهرستان ها که توسط دبیرخانه کانون های مساجد فارس، شکل می گیرد به یکی از برنامه های، کمیته مساجد تبدیل شده است.

 خاطر نشان می شود، در ادامه اعضا به ارائه بحث و نظرهای خود پرداختند و در پایان مقرر شد، جلسه هم اندیشی با عوامل مساجد در روز 27 دی ماه برگزار شود.