1397/09/05
8:17


ایجاد محیط های ورزشی و خانه های بازی در جوار مسجد سبب جذب نسل جدید می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد با تأکید بر لزوم نوآوری در جذب به مساجد، گفت: ایجاد خانه های بازی و محیط های ورزشی در جوار مسجد راهکاری برای جذب نوجوانان و جوانان به محیط مسجد است.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ،به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام حسین امیدی در بازدید های روزانه از کانون های فرهنگی مساجد شیراز امروز (3 آذر) از کانون فرهنگی هنری «شهید آیت الله ربانی» بازدید کرد.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس با اشاره به لزوم جذب افراد از سنین پایین در مساجد و تربیت قرآنی از کودکی افزود: ایجاد خانه های بازی و محیط های ورزشی در جوار مسجد راهکاری برای جذب نوجوانان و جوانان به محیط مسجد است، باید برای جذب نسل جدید به مساجد نوآوری داشت و از تکنولوژی بهره برد.

 وی با بیان اینکه مسجد از صدر اسلام محور تمام مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بوده، تأکید کرد: فضای مسجد بهترین و امن ترین مکان برای تربیت اسلامی است و کانون ها باید این موضوع را اولویت خود قرار داده و برای جذب مردم در تمام اقشار به مسجد برنامه ریزی کنند.