1397/08/29
14:36


فعالیت کارگروه های ۲۹ گانه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان فارس

معاون اجرایی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از فعالیت کارگروه های ۲۹ گانه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان خبر داد و گفت: ارتباط بین کارگروه های ۲۹ گانه برای اجرای برنامه ها ضروری و لازم است.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل ازخبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، مرتضی جاویدی امروز (29 آبان) در جلسه مشترک کارگروه های فرهنگی، هنری و مساجد گفت: در راستای برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 29 کارگروه در موضوع های مختلف تشکیل شده است که مسئولیت هر یک از کارگروه ها را یک نهاد اجرایی به عهده دارد.

 معاون اجرایی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس مسئولیت کارگروه فرهنگی و هنری و دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان نیز مسئولیت کارگروه مساجد را بر عهده دارد، افزود: تشکیل کارگروه ها در راستای برگزاری باشکوه برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب بوده و ارتباط بین کارگروه های 29 گانه برای اجرای برنامه ها ضروری و لازم است.

 جاویدی تاکید کرد: برنامه های هر کارگروه باید به صورت تفکیک شده در قالب های همایش، مراسم بزرگداشت، سوگواره، نمایشگاه، نشست، جشنواره و مسابقات به ستاد مرکزی دهه فجر استان اعلام شود تا از ظرفیت ها استفاده بهتری شود.

 خاطرنشان می شود؛ در این جلسه که با حضور صابر سهرابی، رئیس کارگروه فرهنگی و هنری و حجت الاسلام حسین امیدی، رئیس کارگروه مساجد و اعضای کارگروه های فرهنگی، هنری و مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر استان فارس برگزار شد، در خصوص برنامه های ایام الله دهه فجر بحث و تبادل نظر شد.