1397/08/05
15:07


کانون فرهنگی و پایگاه مقاومت بسیج باید ۲ بال توانمند برای امام جماعت مسجد باشند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس با بیان اینکه کانون فرهنگی و پایگاه مقاومت بسیج باید ۲ بال توانمند برای امام جماعت مسجد باشند، گفت: امورهای فرهنگی و تربیتی باید با تایید امام جماعت مسجد انجام شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ؛به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام حسین امیدی امروز (5 آبان) در بازدید از کانون فرهنگی و هنری مسجد «حضرت موسی بن جعفر (ع)» شیراز طی سخنانی در جمع نمازگزاران این مسجد با تاکید بر اینکه محور تمامی امورهای جاری مسجد، روحانی مسجد است، گفت: کانون فرهنگی و پایگاه مقاومت بسیج باید به مثابه 2 بال توانمند برای امام جماعت مسجد باشند و با نظارت و تایید ایشان امورات فرهنگی و تربیتی نسل جوان و نوجوان مسجد را سامان دهند.

 

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس خاطرنشان کرد: کار فرهنگی متخصص می خواهد و این تخصص را امام جماعت مسجد دارد.

 

حجت الاسلام امیدی ادامه داد: پس همه مردم، مامومین و اولیاء مسجد باید محوریت روحانی مسجد را بپذیرند و ذیل نگاه او که منبعث از نگاه اسلام و انقلاب است، قدم بزنند.

 

 

خاطرنشان می شود؛ در بازدید از کانون فرهنگی و هنری مسجد «موسی بن جعفر (ع)» شیراز با حضور مسئول، معاون و کارشناسان دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس مسائل و مشکلات این کانون، مسجد و محله مورد بررسی قرار گرفت.