1397/01/22
18:37


عیادت دبیرخانه کانون های مساجد فارس از پیشکسوت دفاع مقدس

مسئول و کارکنان دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس و خبرگزاری شبستان استان به عیادت عبدالرضا شکری، پیشکسوت دفاع مقدس که یکی از کارکنان این دبیرخانه محسوب می شود، رفتند.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول و کارکنان دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس و خبرگزاری شبستان استان امروز (22فروردین) از عبدالرضا شکری، پیشکسوت دفاع مقدس که یکی از کارکنان این دبیرخانه محسوب می شود، عیادت کردند.

 وی در این دیدار با اشاره به روایات ائمه معصومین (ع) در خصوص عیادت از بیمار، گفت: عیادت از بیماران از جمله اعمالی است که برای آن فضیلت های بی شماری را ذکر کرده اند و به ویژه اینکه بیمار جز افرادی است که ویژگی های خاصی نیز برخوردار باشد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: عبدالرضا شکری از فعالان فرهنگی مساجد و پیشکسوتان دفاع مقدس است که خدمات ارزشمندی را به ویژه در خصوص اوقات فراغت کانون های فرهنگی و مساجد استان انجام داده است.

 ل دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس افزود: مجموعه کارکنان و اعضای نوجوان و جوان کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس با ارادت قلبی که به برادر عزیزمان عبدالرضا شکری دارند، ضمن آرزوی بهبودی و شفای کامل برای وی، منتظر بازگشتش به عرصه فعالیت فرهنگی و مذهبی در مساجد هستند.