1396/12/19
11:03


عملکرد خوب خبرگزاری شبستان در قبال کانون های مساجد/دیدار اعضای کانون ها با رهبر معظم انقلاب در حال پیگیری است

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد با اشاره به اینکه خبرگزاری شبستان در خصوص کانون بسیار خوب عمل کرده است، گفت: موضوع دیدار اصحاب کانون ها با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ، مرتضی طاهریان، معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد با اشاره به اینکه امسال بیست و پنجمین سال تاسیس کانون های مساجد با عنوان «ربع قرن تلاش» را شاهد هستیم و فرصت خوبی است که از آن برای مرور گذشته ها استفاده شود، به خبرنگارخبرگزاری شبستان در شیراز گفت: موفقیت های بسیاری در این سال ها رقم خوردند که نمونه آن راه اندازی 24 هزار کانون در سطح کشور بود.

 وی با اشاره به اینکه آنچه که ما از افتخارات کانون های مساجد ما صحبت می کنیم در درجه اول متعلق به بچه های کانون هاست، اظهار داشت: تمام پیشرفت ها، افتخارات و دستاوردها مرهون تلاش مدیران، اعضای کانون ها، کتابداران، هنرمندان و فعالان قرآنی بوده و اگر امروز ما سربلند هستیم و افتخار می کنیم که کانون ها یکی از موثرترین مجموعه های فرهنگی کشور هستند به اعتبار همین اعضای کانون ها و افرادی است که در مساجد خالصانه و با کمترین انتظارات کارهای بزرگی انجام می دهند.

 طاهریان با یادآوری این مطلب که کانون های مساجد در شکل گیری بسیاری از اتفاقات فرهنگی کشور نقش موثری داشتند و اضافه کرد: یکی از مجموعه های اثرگذار فرهنگی در سطح کشور همین کانون های مساجد هستند که این به اعتبار خود بچه های مسجدی و ائمه جماعت هست.

 معاون ستاد عالی کانون های مساجد کشور افزود: در حوزه روابط عمومی ستاد عالی برنامه های خوبی در حوزه های مختلف برای این روز در نظر گرفته اند که اجرایی خواهد شد.

 وی خطاب به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: خبرگزاری شبستان در این میان بسیار خوب عمل کرده است و شما و همکارانتان در سایر استان ها مصاحبه هایی را در قالب «ربع قرن تلاش» تهیه و تولید می کنید و این اخبار در آماده سازی فضای ذهنی جامعه برای ورود به این ایام لازم و ضروری است.

 طاهریان با اشاره به اینکه امیدوارم آرزوی بچه های مسجدی و کانونی محقق شود و بتوانند دیداری با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) داشته باشند، تاکید کرد: این مهم در حال پیگیری است.