1396/12/19
10:53


برپایی نمایشگاه معرفی دستاوردهای کانون های فرهنگی و هنری مساجد با عنوان «ربع قرن تلاش» در شیراز

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس از برپایی نمایشگاه معرفی دستاوردهای کانون های مساجد با عنوان «ربع قرن تلاش» در شیراز همزمان با برگزاری بیست و پنجمین مراسم بزرگداشت سالروز تاسیس کانون های مساجد خبر داد.

حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: بیست و پنجمین سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد با شعار «ربع قرن تلاش»، «مسجد، هنر و جوان» و با گردهمایی مدیران و فعالان فرهنگی کانون های مساجد استان فارس همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در روز جمعه 18 اسفند در تالار حافظ شیراز برگزار می شود.

 مسئول نمایندگی خبرگزاری شبستان در فارس خاطرنشان کرد: در حاشیه برگزاری این مراسم، نمایشگاه معرفی دستاوردهای کانون های فرهنگی و هنری مساجد با عنوان «ربع قرن تلاش» همگام با سراسر کشور در شیراز هم برگزار می شود که در قالب بیش از 30 تابلو گوشه هایی از برنامه های اجراشده  25 ساله کانون های مساجد کشور به نمایش گذاشته خواهد شد.

 این مقام مسئول یادآور شد: کانون های فرهنگی و هنری مساجد با مصوبه 302 شورای عالی انقلاب فرهنگی از سال 1372 به صورت رسمی تاسیس و راه اندازی شده است که امروز بیش از یک هزار و 200 کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان فارس فعالیت دارند.