1396/12/14
8:57


نشست خبری معرفی فعالیت های «ربع قرن تلاش» کانون های مساجد فارس برگزار می شود

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس از برگزاری نشست خبری معرفی فعالیت های «ربع قرن تلاش» کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: این نشست خبری در آستانه فرارسیدن ۱۸ اسفند، بیست و پنجمین سالروز تاسیس کانون های مساجد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ؛حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: در آستانه فرارسیدن 18 اسفند، بیست و پنجمین سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و به منظور تبیین «ربع قرن تلاش» فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس و دستاوردهای آن فردا 14 اسفند، نشست خبری با حضور اصحاب رسانه در محل دبیرخانه برگزار می شود.

 مسئول نمایندگی خبرگزاری شبستان در فارس با تاکید بر اینکه برنامه های مختلفی به مناسبت سالروز تاسیس کانون های مساجد تدارک دیده شده است، افزود: دیدار با خانواده شهدا، سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه شیراز، حضور در برنامه های صدا و سیمای شبکه استانی فارس و برگزاری گردهمایی مدیران و فعالان کانون های فرهنگی و هنری مساجد از جمله این برنامه هاست.

 وی خاطرنشان کرد: مراسم بیست و پنجمین سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد با میلاد پرخیر و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) مصادف شده است که توسل به این بانوی مکرمه در اجرای برنامه ها منشا برکت های زیادی خواهد شد.

 حجت الاسلام امیدی یادآور شد: در نشست خبری از اصحاب رسانه فعال در انعکاس فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس تجلیل خواهد شد.