1396/11/25
11:26


استقلال کانون های مساجد باید حفظ شود

یک روحانی مبارز با اشاره به اینکه مجموعه های فرهنگی به استقلال فرهنگی و مادی برسند، گفت: استقلال کانون های مساجد باید حفظ شود.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ، به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام محمود اسلامی، امام جماعت مسجد «ظهراب بیگ» روز گذشته (23 بهمن) در حاشیه عیادت مسئول و پرسنل دبیرخانه کانون های مساجد فارس از وی، با اشاره به اینکه در روزگار امروز مهمترین نکته اینست که از خودمان شروع کنیم و منتظر دیگران نباشیم، گفت: مجموعه های فرهنگی به استقلال فرهنگی و مادی برسند.

 وی با اشاره به اینکه ما نباید بشنیم تا دشمن برای ما تصمیم بگیرد، چرا که ما را به جای دیگری می برد، اظهار داشت: استقلال کانون های مساجد باید حفظ شود.

 این روحانی مبارز با یادآوری این مطلب که جامعه روحانیت در طول تاریخ وابسته به جایی نبودند و یک فتوای میرزای شیرازی دنیا را دگرگون کرد، افزود: خداوند وعده داده که دین را حفظ می کند و اگر این نبود تاکنون اسلام صدها بار از بین رفته بود.

بر اساس این گزارش در ادامه حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس با اشاره به اینکه اگر مجموعه های فرهنگی از لحاظ فکری و مالی تامین باشند نفوذ رخ نمی دهد، گفت: روحانیون در گذشته بیشتر بین مردم بودند و امروز لازم است بازهم روحانیون به میان مردم بیایند و فاصله ها را کنار بزنند.

 خاطر نشان می شود، حجت الاسلام محمود اسلامی، به علت بیماری در بستر بیماری است و این دیدار به مناسبت عیادت از وی برگزار شد، همچنین حسین اسلامی، فرزند حجت الاسلام محمود اسلامی، مدیر کانون فرهنگی و هنری تخصصی عفاف و حجاب با عنوان «مدینه النبی (ص)» است