1396/11/25
11:21


مراسم بزرگداشت ايام الله فجر به مدت ۱۰ شب در کانون فرهنگی شهید چمران شیراز برگزار شد

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید چمران مسجد شهید مطهری شیراز با اشاره به برنامه های این کانون در ایام الله دهه فجر، گفت: مراسم بزرگداشت این ايام به مدت ۱۰ شب در مسجد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ، عليرضا شادباش، مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید چمران مسجد شهید مطهری شیراز با اشاره به برنامه های این کانون در ایام الله دهه فجر به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: مراسم بزرگداشت ايام الله فجر به مدت 10 شب با اجراى سخنرانى و برنامه های مختلف بزرگداشت شهدا همراه با قرائت دعا هاى توسل و کميل برگزار شد.

 وی افزود: مراسم ويژه سالگرد عمليات «والفجر هشت» در مسجد برگزار شد و اعضای كانون در نماز جمعه ٢٠ بهمن و همچنین راهپيمايي ٢٢ بهمن شرکت کردند.

 شادباش با اشاره برگزاری برنامه ويژه از ساعت ٢١ شب ٢٢ بهمن در مناطق فرهنگ شهر و معالى آباد شیراز، تاکید کرد: برنامه حركت كاروان خودرويي با تزيين پرچم و پوستر از محل كانون همراه با توزيع شيرينى فجر پيروزى در ميان مردم و پخش آهنگ هاى انقلابي از سيستم صوتى از دیگر برنامه های اجرا شده است.

 خاطرنشان می شود؛ کانون فرهنگی و هنری شهید چمران مسجد شهید مطهری شیراز در سال 1387 به عنوان یکی از کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس در ستاد عالی کانون های مساجد کشور به ثبت رسیده است و در مناسبت های ملی و مذهبی برنامه های متنوعی را اجرا می کند.