1396/11/25
11:17


کارگاه آموزشی «فرزندپروری و تحکيم خانواده» به مناسبت دهه فجر در کانون «الغدیر» مرودشت برگزار شد

مدیر کانون فرهنگی و هنری الغدیر مسجد حضرت علی (ع) روستای فاروق مرودشت با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی «فرزندپروری و تحکيم خانواده» به مناسبت دهه فجر و گفت: این کارگاه آموزشی با همکاری اداره بهزیستی مرودشت برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ، مریم زارع، مدیر کانون فرهنگی و هنری «الغدیر» مسجد حضرت علی (ع) روستای فاروق شهرستان مرودشت با اشاره به برنامه های این کانون در ایام الله دهه فجر به خبرنگار خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر و با هدف تحکیم بنیان خانواده کارگاه آموزشی «فرزندپروری و تحکیم خانواده» با حضور دکتر نجمه اکرمی، کارشناس اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان مرودشت برگزار شد.

 وی افزود: در این کارگاه آموزشی که بصورت یک جلسه در ماه ادامه دارد، 60 نفر از مادران کودکان یک تا 6 سال حضور دارند و مباحثی از جمله تغییرات رفتاری، روابط والدین با کودک و الگوهای فرزندپروری مطرح می شود.

 این فعال فرهنگی با اشاره به تاثیر برگزاری این برنامه در جذب مادران به کانون مسجد، خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی ویژه همه مادران روستای فاروق برگزار می شود و فرزندان و مادرانی که در این کارگاه شرکت می کنند به عضویت کانون در می آیند.

 زارع همچنین جهت برگزاری این برنامه در سایر مساجد مروشت با همکاری رابطان خواهر کانون ها اعلام آمادگی کرد و گفت: کارگاه آموزشی فرزندپروری و تحکيم خانواده با اعزام کارشناسان اورژانس اجتماعی بهزیستی مرودشت به شکل رایگان برگزار می شود و کاهش آسیب های اجتماعی از جمله خشونت، فرزندآزاری، بزهکاری، اعتیاد و طلاق را به همراه خواهد داشت.

 خاطرنشان می شود؛ کانون فرهنگی و هنری الغدیر مسجد حضرت علی (ع) روستای فاروق شهرستان مرودشت در سال 1391 به عنوان یکی از کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس در ستاد عالی کانون های مساجد کشور به ثبت رسیده است و در مناسبت های ملی و مذهبی برنامه های متنوعی را اجرا می کند.