1396/11/25
11:10


کارگاه انقلاب در قالب نشست های تخصصی و عمومی در مسجد الغدیر شهرستان جهرم برگزار شد

مدیرکانون فرهنگی هنری امام جعفر صادق(ع) مسجد الغدیر جهرم با اشاره به برپایی کارگاه انقلاب در قالب نشست های تخصصی و عمومی در ایام الله دهه فجر، گفت: در این ایام سه برنامه محوری اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ،محمدجواد صادقی، مدیرکانون فرهنگی هنری امام جعفر صادق(ع) مسجد الغدیر جهرم از اجرای سه برنامه محوری همزمان با ایام دهه فجر در این کانون خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: برگزاری کارگاه انقلاب در 2 نشست تخصصی و عمومی شامل مباحث ریشه یابی انقلاب اسلامی، نقد، تحلیل موضوعات دینی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی از برنامه هایی بود که در ایام دهه فجر همراه با نمایشگاه پوستر و دعوت از اساتید حوزه و دانشگاه برگزار شد که مورد استقبال نیز قرار گرفت.

 این فعال فرهنگی ضمن اشاره به برگزاری چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در ایام دهه فجر، افزود: چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور 50 نفر در گروه سنی 15 و بالای 15 سال و رشته های حفظ، ترتیل، صوت و حدیث برگزار شد که با انتخاب 20 نفر همراه بود.

 صادقی برگزاری مسابقات فوتسال در 2 رده سنی نونهالان انقلاب و نوجوانان زیر 15 سال را از دیگر برنامه های کانون در ایام دهه فجر برشمرد و تاکید کرد: این مسابقات با ظرفیت محدود 40 نفر در حال برگزاری است که به برگزیدگان جوایزی اهدا می شود.

 خاطرنشان می شود؛ کانون فرهنگی هنری امام جعفر صادق(ع) مسجد الغدیر جهرم در سال 1382 مجوز خود را به عنوان شانزدهمین کانون از کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس از ستاد عالی کانون های مساجد کشور اخذ کرده است و در مناسبت های ملی و مذهبی برنامه های متنوعی را به مرحله اجرا می گذارد.