1396/11/19
11:50


توزیع پرچم و پوستر ویژه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در کانون های مساجد فارس

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از حضور باشکوه اصحاب و اعضای کانون های مساجد این استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: پرچم و پوستر ویژه راهپیمایی در حال توزیع است.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ، حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: اصحاب مساجد و اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد بار دیگر با آغاز حرکت از سنگر مساجد با حضوری باشکوه باردیگر با آرمان های امام (ره) و انقلاب تجدید میثاق کرده و با رهبر فرزانه انقلاب؛ حضرت آیت الله خامنه ای بیعتی دوباره خواهند بست.

 وی از حمل پرچم 360 متری میهن اسلامی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن شیراز خبر داد و افزود: این پرچم به عنوان نمادی از همدلی اصحاب مسجد هر سال در مسیر راهپیمایی 22 بهمن حمل می شود و عموم مردم نیز با در دست نگه داشتن این پرچم احساس قلبی خود را نسبت به ایران اسلامی به نمایش می گذارند.

 مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر استان فارس همچنین یادآور شد: بیش از 48 برنامه پیشنهادی به همت اصحاب مساجد در طول دهه فجر با همکاری دستگاه های عضو این کمیته در حال برگزاری است.

 وی خاطرنشان کرد: این برنامه های پیشنهادی پنجم بهمن طی برگزاری گردهمایی اصحاب و فعالان فرهنگی مساجد در حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین (علیه السلام) به مساجد،‌ برای اجرا اعلام شد.