1396/11/15
8:58


نمایشگاه «یاس کبود» به مناسبت ایام فاطمیه در کانون شهدای سلطان آباد شیراز برپا شد

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای سلطان آباد شیراز از برپایی نمایشگاه «یاس کبود» به مناسبت ایام فاطمیه خبر داد و گفت: این نمایشگاه به مدت ۲۰ روز در مسجد شهدای این روستا دائر است.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ، محمدجواد فرمانی، مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای سلطان آباد شیراز ضمن تشریح برنامه های ایام شهادت حضرت زهرا (س) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: همزمان با مناسبت های ملی و مذهبی برنامه هایی با همت اعضای کانون برگزار می شود که مورد استقبال اهالی روستا نیز قرار می گیرد.

 این فعال فرهنگی، تجلیل از خانواده های شهدا و برپایی یادواره های شهدا را از برنامه های کلیدی این کانون برشمرد و افزود: کانون فرهنگی و هنری شهدای سلطان آباد شیراز به عنوان کانون تخصصی «ایثار و شهادت» فعالیت می کند و در ایام فاطمیه نیز این برنامه ها را گنجانده است.

 فرمانی، از برپایی نمایشگاه «یاس کبود» به مناسبت ایام فاطمیه خبر داد و گفت: این نمایشگاه با حضور کارشناسان دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس افتتاح شده و به مدت 20 روز در مسجد شهدای این روستا دائر است.

 مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای سلطان آباد شیراز در خصوص این نمایشگاه، افزود: در نمایشگاه «یاس کبود» گوشه هایی از زندگانی حضرت زهرا (س)، قبرستان بقیع و یادمان شهدا شبیه سازی شده است.