1396/11/07
0:54


فضای فرهنگ و هنر به سمت قرآن و مسجد سوق داده شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: امیدوارم سه گروه دبیرخانه کانون های مساجد، گروه قرآن و عترت و شورای قرآنی بتوانند در جوار قرآن و مسجد، فضای فرهنگ و هنر به سمت قرآن و مسجد سوق بدهند.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، بهزاد مریدی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس امروز (2 بهمن) در مراسم افتتاحیه نمازخانه «شهید اسکندری» ساختمان شماره 2 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس امیدواریم به برکت نام قرآن فضا متفاوت تر باشد، گفت: همه در خدمت قرآن و مسجد هستیم و مسجد مهمترین رکن دین ماست، این 2 در کنار هم می توانند فضای معنوی بیشتری را برای استان فراهم کنند.

 وی اضافه کرد: قرار گرفتن دبیرخانه کانون های مساجد فارس، بخش قرآن و عترت اداره کل، شورای توسعه قرآنی، خبرگزاری شبستان و خبرگزاری رضوی در کنار هم می تواند برای مسجد و قرآن مفید واقع شوند و فضای معنوی بیشتری را ایجاد کنند.

 دکتر مریدی با تاکید بر اینکه امیدوارم سه گروه دبیرخانه کانون های مساجد، گروه قرآن و عترت و شورای قرآنی بتوانند در جوار قرآن و مسجد، فضای فرهنگ و هنر به سمت قرآن و مسجد سوق بدهند، اظهار داشت: تغییر تحولات خوبی در دبیرخانه کانون های مساجد شکل گرفته است.

 دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس افزود: امیدوارم با همکاری سه بخش مختلف برنامه های مختلف اجرا و محفل های انس با قرآن در این نماز خانه برگزار شود.