1395/04/12
9:39


اجرای تعزیه حضرت شاهچراغ (ع) در ایام دهه کرامت

خبرگزاری شبستان: کارشناس فرهنگی و هنری دبیرخانه کانون های مساجد فارس با تاکید بر اینکه پنج شب تعزیه حضرت احمد بن موسی (ع) به همت کانون تخصصی تعزیه به اجرا در می آید، گفت: شیراز در روز ۲۰ تیرماه میزبان جلسه کشوری دهه کرامت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، مصطفی دهقانی، کارشناس فرهنگی و هنری دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس امروز (10تیر) در جلسه هماهنگی دهه کرامت که به میزبانی آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد، گفت: دبیرخانه سعی دارد تا اردوی جهادی را در ایام دهه کرامت اجرایی کند.

 

وی با تاکید بر اینکه افتتاح چند باب کانون فرهنگی و هنری مساجد فارس و کتابخانه مساجد در ایام دهه کرامت، اظهار داشت: این کار در سال گذشته نیز برگزار شده است.

 

کارشناس فرهنگی و هنری دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با تاکید بر اینکه پنج شب تعزیه حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) به همت کانون تخصصی تعزیه به اجرا در می آید، افزود: شیراز در روز 20 تیرماه میزبان جلسه کشوری دهه کرامت است.

 

دهقانی با تاکید بر اینکه این جلسه 29 تیرماه در مشهد مقدس، چهارم مردادماه در شهرری و همچنین 13 و 14 مردادماه در قم برگزار می شود، اظهار داشت: 33 دستگاه دولتی و نیمه دولتی در این جلسه حضور خواهند داشت.