1398/10/12
11:26


سالن «شهید جنگاور» شهرستان لامرد میزبان نشست آموزشی طرح ملی «فهما» شد

نشست توجیهی و آموزشی طرح ملی «فهما» با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد لامرد در سالن شهید جنگاور فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس و به نقل از خبرگزاری شبستان، «ابراهیم میر» امروز (چهارشنبه ۱۱دی) در این نشست با اشاره به فعالیت ۵۷ کانون فرهنگی و هنری در مساجد شهرستان لامرد، گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد پیش قراولان عرصه فرهنگی هستند و برنامه های موثری در طدل سال اجرا می کنند.

 سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی «لامرد» خاطرنشان کرد: همه تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد بر حمایت از کانون های فرهنگی است که با توان و ظرفیتی که در این شهرستان شاهد موفقیت بیش از پیش آنها هستیم.

 بر اساس این گزارش، در این نشست که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد و تعامل با فرمانداری شهرستان برگزار شده بود، «محسن بیات»، رابط استانی شهرستان لامرد در طرح ملی «فهما» به بیان اهداف برگزاری طرح و مزایای آن برای کانون های مساجد پرداخت و «مصطفی دهقانی»، کارشناس مسئول فرهنگی و هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس نیز آموزش های لازم در خصوص ثبت فعالیت های مذهبی و ملی، طرح، ایده و سایر بخش های سامانه «بچه های مسجد» پرداخت.

 همچنین «سید مهدی احمدی»، مدیر کانون فرهنگی و هنری مسجد «علی ابن ابیطالب (ع)» شهر اشکنان، «مجید بهمنی»، مدیر کانون فرهنگی و هنری «شهید مصطفی بهمنی» مسجد «امام حسین(ع)» و «ناصر حیدری»، مدیر کانون فرهنگی و هنری مسجد «بلال» دهستان ترمان به عنوان رابطان طرح ملی «فهما» معرفی شدند.