1398/04/05
12:34


ثبت نام دوره چندگانه آموزش و تولید محتوا با عنوان «انقلاب در فضاها» توسط کانون «نور» شیراز

مدیر کانون فرهنگی و هنری مسجد و آرامگاه «نور» شیراز از ثبت نام دوره چندگانه آموزش و تولید محتوا با عنوان «انقلاب در فضاها» خبر داد و گفت: این دوره از ۱۱ تیرماه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس و به نقل از خبرگزاری شبستان فارس، «مریم الشریعه رضازاده»، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اهمیت پرداختن به آموزش فضای مجازی و همچنین استفاده حداکثری افراد از این فضاها دوره آموزشی چندگانه آموزش و تولید محتوا با عنوان «انقلاب در فضاها» توسط کانون «نور» شیراز طراحی شد که در مرحله ثبت نام است.

 مدیر کانون فرهنگی و هنری مسجد و آرامگاه «نور» شیراز با اشاره به سرفصل های آموزشی این دوره، افزود: سواد رسانه ای و مجازی، خلاقیت و تولید محتوا، تحلیل محتوا و بررسی فکورانه پیام، طراحی و اجرای ActionPlan از سر فصل هایی است که توسط دکتر «فتاحی»، معاون آموزش بسیج اساتید استان فارس و مدرس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین مدرس و مشاور مرکز مشاوره بهار نکو آموزش داده خواهد شد.

 وی با اشاره به ضوابط ثبت نام دوره، ادامه داد: علاقمندان به شرکت در دوره «انقلاب در فضاها» برای ثبت نام مشخصات خود را شامل نام، سن، جنسیت و تحصیلات به شماره 09921856062 پیامک کنند و ثبت نام برای افرادی که مدرک پاورپوینت و فتوشاپ دارند، رایگان است.

 این فعال فرهنگی با تاکید بر اینکه بهترین محتوا های تولیدی با تایید مدرس دوره توسط بسیج اساتید خریداری خواهد شد، گفت: طرح آموزشی یک جلسه در هفته به مدت سه ماه و با شهریه هر ماه 200 هزار ريال اجرا می شود و دوره در روز سه شنبه 11 تیرماه از ساعت 18 الی 20 در شیراز، بلوار رحمت، خانه جوان شروع می شود.

 رضازاده یادآور شد: دوره چندگانه آموزش و تولید محتوا «انقلاب در فضاها» با همکاری بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی، کاربردی استان فارس،شورای هیئات مذهبی شیراز و موسسه «صبح فاطر» برنامه ریزی شده است.