1398/04/01
15:37


افتتاح برنامه های اوقات فراغت شهر خاوران همزمان با اولین روز تابستان


مراسم افتتاحیه برنامه های اوقات فراغت شهر خاوران از توابع شهرستان جهرم همزمان با اولین روز تابستان از سوی ستاد اوقات فراغت این شهر با حضور مسئولان و مردم محلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد فارس و به نقل از خبرگزاری شبستان، «عبدالرحیم خداجو»، امروز (شنبه 1 تیر) در مراسم افتتاحیه برنامه های اوقات فراغت شهر خاوران از آغاز به کار پروژه زمین چمن شهر خاوران خبر داد و گفت: ورزش های بومی و محلی باید مورد توجه قرار گیرد و در این راستا از ظرفیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد نیز استفاده خواهد شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم ضمن اعلام همکاری و مساعدت برگزاری جام ورزشی که به همت کانون امام حسین (ع) مسجد صاحب الزمان (عج) خاوران برگزار خواهد شد، از همت و تلاش این کانون در راستای اقدامات ورزشی در این شهر خاوران تقدیر کرد.

 

براساس این گزارش، «سید علی اصغر حسینی»، هم در این مراسم ضمن اشاره به آیه 46سوره سبا گفت: این آیه یک الگو و اسوه برای به کار گیری در کار تشکیلاتی است.

 

مدیر کانون فرهنگی و هنری امام حسین (ع) و دبیر ستاد اوقات فراغت شهر خاوران در ادامه ضمن ارائه گزارش فعالیت های ستاد اوقات فراغت، به تشریح برنامه هایی که در زمینه های آموزشی، فرهنگی، هنری، ورزشی و مهارتی برای ایام تابستان پیش بینی شده است، پرداخت.

 

وی تاکید کرد: ستاد اوقات فراغت با همکاری کانون های مساجد، بسیج، ستاد نمازجمعه، کتابخانه عمومی، اداره های ورزش و جوانان  و فنی حرفه ای شکل گرفته و برای غنی سازی برنامه های تابستان نوجوانان و جوانان مشغول فعالیت است.

 

خاطر نشان می شود،‌ مراسم افتتاحیه برنامه های اوقات فراغت شهر خاوران از توابع شهرستان جهرم همزمان با اولین روز تابستان از سوی ستاد اوقات فراغت این شهر با حضور مسئولان و مردم محلی برگزار شد.