1398/03/21
15:26


توزیع بسته های غذایی توسط کانون «نورالشهدا» روستای علویه جهرم در ماه رمضان

اسدی ضمن تشریح برنامه های رمضانیه کانون «نورالشهدا» روستای «علویه» شهرستان جهرم گفت: برنامه های مختلفی در ماه رمضان توسط کانون در مسجد «امیرالمومنین علی (ع)» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس و به نقل از خبرگزاری شبستان، علی اسدی گفت: در برنامه ریزی برنامه ها سعی شد تا از فرصت خودسازی و تمرین بندگی در کلاس درس ماه رمضان استفاده شود و در این راستا ۱۰ ها محفل قرآنی و معنوی برگزار شد.

 وی از توزیع 50 بسته مواد غذایی در میان اقشار کم درآمد به مناسبت میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام خبر داد و افزود: هزینه تامین این بسته ها شامل برنج، مرغ، ماکارونی و روغن با مبلغی بالغ بر 60 میلیون ریال توسط خیرین و نیکوکاران تامین شد.

 
مدیر کانون «نورالشهدا» روستای علویه شهرستان جهرم با اشاره به دیگر برنامه های رمضانیه کانون، گفت: برپایی سفره اطعام، برگزاری محفل جشن میلاد، برگزاری نمازهای جماعت پنجگانه، محفل انس با قرآن و جزء خوانی، کلاس اخلاق و احکام بانوان و همچنین کلاس اخلاق و احکام مخصوص آقایان برگزار شد.

 اسدی اضافه کرد: ویژه برنامه هایی همچون جشن نیمه رمضان، احیای شب های قدر و عزاداری شهادت امام علی (ع) از دیگر برنامه های مسجد بود که همچون سال های گذشته باشکوه برگزار شد.

 وی در ادامه خاطرنشان کرد: از آنجایی که مسجد «امیرالمومنین علی (ع)» مسجد جامع روستای «علویه» است علاوه بر اینکه در روز قدس محل اجتماع و مبدا راهپیمایی مومنین و امت حزب الله در حمایت از قدس شریف و مظلومان عالم بود، نماز عید سعید فطر نیز در شبستان مسجد و در جوار گلزار مطهر شهدا باشکوه خاصی در این محل اقامه شد.