1398/03/20
8:05


دومین جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس برگزار شد

دومین جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس با حضور نمایندگان دستگاه های عضو این شورا و به میزبانی معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستادهماهنگی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان فارس و به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام «حسین امیدی»،  امروز (یکشنبه 19 خرداد) در دومین جلسه شورا که به میزبانی معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس برگزار شد، گفت: کمیته های «ارتباطات و اطلاع رسانی»، «اصناف»، «هماهنگی تبلیغات در مراکز فرهنگی و مذهبی»، «بانوان و خانواده»، «کودک و نوجوان»، «فضاسازی و تزئینات شهری» و «خدمات اجتماعی» به عنوان کمیته های هشتگانه شورای بزرگداشت دهه کرامت استان فارس در راستای اجرای هرچه باشکوه تر و مردمی تر ایام دهه کرامت تشکیل شده است.

 

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس افزود: 33 دستگاه اجرایی، تبلیغی و مردمی در این کمیته ها عضویت دارند که فعالیت خود را پس از اولین جلسه شورا آغاز کرده اند و جلسات آنها برای تصویب برنامه در حال برگزاری است.

 

دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس از انتخاب و اجرای شاخص ترین برنامه های کمیته های هشتگانه این شورا خبر داد و گفت: برنامه های مصوب شده باید قابلیت اجرایی، تازه و مردمی باشد و پیش بینی می شود 30 برنامه شاخص با مشارکت اعضای کمیته ها در ایام دهه کرامت اجرا شود.

 

خاطرنشان می شود؛ دومین جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس که به ریاست «صابر سهرابی»، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و دبیرشورا برگزار شد و در این جلسه مسئولان کمیته های هشتگانه شورا گزارشی از جلسه های برگزار شده ارائه کردند و پیرامون برنامه های ایام دهه کرامت بحث و تبادل نظر شد.