1398/03/19
14:17


30 برنامه شاخص کمیته های هشتگانه شورای بزرگداشت دهه کرامت استان فارس انتخاب و اجرا می شود

دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس از انتخاب و اجرای شاخص ترین برنامه های کمیته های هشتگانه این شورا خبر داد و گفت: پیش بینی می شود 30 برنامه شاخص با مشارکت اعضای کمیته ها در ایام دهه کرامت اجرا شود.

به گزارش ستادهماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس، «حجت الاسلام امیدی» امروز (19خرداد) در دومین جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس که به میزبانی معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس برگزار شد با تاکید بر اینکه فعالیت کمیته های هشتگانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس در راستای اجرای هرچه باشکوه تر و مردمی تر ایام دهه کرامت است، گفت: کمیته های «ارتباطات و اطلاع رسانی»، «اصناف»، «هماهنگی تبلیغات در مراکز فرهنگی و مذهبی»، «بانوان و خانواده»، «کودک و نوجوان»، «فضاسازی و تزئینات شهری» و «خدمات اجتماعی» به عنوان کمیته های هشتگانه شورای بزرگداشت دهه کرامت استان فارس فعالیت خود را پس از اولین جلسه شورا آغاز کرده اند و جلسات آنها در حال برگزاری است.

مدیر ستادهماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس یادآور شد: در این کمیته ها 33 دستگاه عضویت دارند و مسئولیت هایی نیز به آنها سپرده شده است و بزودی برنامه های شاخص معرفی می شود.

دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس تاکید کرد: برنامه های مصوب شده باید قابلیت اجرایی، تازه و مردمی باشد.

وی از انتخاب و اجرای شاخص ترین برنامه های کمیته های هشتگانه این شورا خبر داد و گفت: پیش بینی می شود 30 برنامه شاخص با مشارکت اعضای کمیته ها در ایام دهه کرامت اجرا شود.

خاطرنشان می شود؛ دومین جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس که به ریاست صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرشورا و به میزبانی معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس برگزار شد با گزارش مسئولان کمیته های هشتگانه شورا و بحث و تبادل نظر در خصوص اجرای برنامه های ایام دهه کرامت همراه بود.