1398/03/02
8:29


دبیراجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس خبر داد: 26 خرداد، جلسه کشوری دهه کرامت در شیراز

حجت الاسلام امیدی از برگزاری جلسه کشوری این شورا به میزبانی شیراز خبر داد و گفت: این جلسه بیست و ششم خردادماه با حضور اعضای کشوری و استانی عضو در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «حجت الاسلام حسین امیدی»، امروز (چهارشنبه 1 خرداد) در اولین جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس ضمن اشاره به برنامه های انجام شده شورا در سال گذشته، گفت: در سال گذشته جلسات متعددی با حضور نمایندگان 33 دستگاه عضو شورا برگزار  شد و در خصوص اجرای برنامه ها هم با تشکیل هشت کمیته مباحث مرتبط مورد پیگیری قرار گرفت.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس در ادامه تاکید کرد: تلاش می شود که همه برنامه ها به صورت مردمی و با محوریت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شود.

 دبیراجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس، هدف از تشکیل جلسه های استانی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت را برنامه ریزی و تعامل دستگاه های عضو در راستای اجرای بهتر و شایسته تر برنامه ها عنوان و خاطرنشان کرد: در این جلسه ها با تبادل نظر هایی که انجام می شود، نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار می گیرد تا با رفع و تقویت آنها برنامه های ایام دهه کرامت باشکوه تر از گذشته برگزار ‌شود.

 حجت الاسلام امیدی، از برگزاری جلسه کشوری این شورا به میزبانی شیراز خبر داد و گفت: این جلسه بیست و ششم خردادماه با حضور اعضای کشوری و استانی عضو در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) برگزار خواهد شد.

 وی یادآور شد: به مناسبت دهه کرامت، برنامه های متنوع مردمی در سطح استان برگزار می شود و لازمه اجرای شایسته آن هماهنگی و تعامل همه دستگاه های عضو شوراست.

 خاطرنشان می شود؛ در تقویم کشوری، ایام دهه کرامت از اول ذیقعده مصادف با میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) تا یازدهم ذیعقده مصادف با میلاد پرسرور و برکت حضرت امام رضا (ع) نامگذاری شده است و اولین جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس با حضور دستگاه های عضو این شورا در سالن شهید دستغیب حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) برگزار شد که با ارائه گزارش برنامه های اجرا شده در سال 1397 و همچنین پیشنهاد های اجرایی سال جاری همراه بود.