1398/03/01
11:48


مدیرمسئول کانون «منتظران نور» مسجد جامع جهرم عنوان کرد: جشن بزرگ خانوادگی به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع) توسط کانون «منتظران نور» در جهرم برگزار شد

نیکجو با اشاره به برگزاری جشن بزرگ خانوادگی به مناسبت میلاد امام حسن (ع) گفت: این جشن به مدت ۲ روز در پارک بهارستان به همت کانون «منتظران نور» مسجد جامع جهرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس ، «رضا نیکجو»،  با اشاره به برگزاری جشن بزرگ خانوادگی به مناسبت میلاد امام حسن (ع) که به همت کانون «منتظران نور» مسجد جامع جهرم برگزار شد، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: این جشن هرساله با حضور خیل عظیم مردم روزه دار جهرم برگزارمی شود و امسال در سال سوم با برنامه های شاد و متنوع همراه بود.

 مدیرمسئول کانون «منتظران نور» مسجد جامع جهرم و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج «کربلا» با اشاره به حضور بیش از یک هزار نفر از عاشقان اهل بیت (ع) در این جشن؛ افزود:  جشن بزرگ خانوادگی به مدت ۲ روز در پارک چهارراه بهارستان برگزار شد.

 وی با اشاره به برنامه های این جشن ادامه داد: در این جشن اجرای تئاتر، مسابقه، نورافشانی، مولودی خوانی و نمایش های ورزشی مورد استقبال قرار گرفت.