1398/02/31
9:43


جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) به همت کانون فرهنگی «شهید سجادیان» برگزار شد

جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) به همت کانون فرهنگی «شهید سجادیان»، مسجد «حضرت حسن بن علی (ع)» محله شیشه گری شیراز با بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از مردم این محله، برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «امیرحسین عباسی»، در حاشیه برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) که به همت کانون فرهنگی «شهید سجادیان»، مسجد «حضرت حسن بن علی (ع)»، محله شیشه گری شیراز برگزار شد، گفت: این مسجد 43 شهید به اسلام هدیه کرده است و این عزیزان پایه گذار مسجد بودند که 50 سال قدمت دارد.

 معاون اجرایی کانون فرهنگی «شهید سجادیان»، مسجد «حضرت حسن بن علی (ع)» محله شیشه گری شیراز با اشاره به اینکه اصحاب این مسجد خود را مدیون امام حسن مجتبی (ع) می دانند برای همین سعی کردیم مراسم میلاد امام حسن (ع) را با شکوه تر از گذشته برگزار کنیم، اضافه کرد: این کانون به محلی برای جوانان مبدل شده است.

 وی اظهارداشت: امسال خداوند توفیق داد در کنار این مراسم، جشن «روزه اولی ها» برای 40 نفر از دخترانی که امسال به سن تکلیف رسیده اند و از اصحاب مسجد هم هستند برگزار کردیم و از آنان تجلیل شد.

 عباسی با تاکید بر اینکه این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام «سید ابوفاضل رضوی اردکانی»، امام جمعه موقت شیراز، اجرای تواشیح، تئاتر، نقالی ومولودی خوانی «سید ابراهیم طاهریان» از مداحان اهل بیت (ع) و با حضور بیش از یک هزار و 500 نفر برگزار شد، اضافه کرد: به قید قرعه پنج قطعه پلاک طلا بین حاضران در مراسم توزیع شد.