: 997
1398.02.08 @ 18:08


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس عنوان کرد: اهمیت جایگاه مسجد بر کسی پوشیده نیست

احمدی زاده با اشاره به اینکه اهمیت جایگاه مسجد بر کسی پوشیده نیست، گفت: در بحث اجرای برنامه ها کمیت را فدای کیفیت نکنیم و کانون های فرهنگی و هنری مساجد باید ارتباط های بیشتری با دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استانداری داشته باشند.


به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «سید احمد احمدی زاده»، همزمان با دهه تکریم و غبارروبی مساجد امروز (یکشنبه 8 اردیبهشت) در در دیدار با مسئول و کارکنان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس و جمعی از مدیران منتخب کانون های فرهنگی و هنری مساجد شیراز با تاکید براینکه اهمیت جایگاه مسجد بر کسی پوشیده نیست، گفت: در بحث اجرای برنامه ها کمیت را فدای کیفیت نکنیم و کانون های فرهنگی و هنری مساجد باید ارتباط های بیشتری با دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استانداری داشته باشند.

 سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: کانون های مساجد برای اجرای فعالیت ها باید برنامه مشخصی داشته باشند که کل استان را در برگیرد.

 وی خاطرنشان کرد: مساجد و کانون های فرهنگی و هنری می توانند با دفتر امور اجتماعی و فرهنگی فعالیت های خوبی داشته باشند که در بحث سیل و کمک به سیل زدگان کارهای موثری انجام شد.

 احمدی زاده نسبت به حمایت از طرح های فرهنگی کانون های مساجد استان با نظر استاندار فارس اعلام آمادگی کرد و گفت: فضای مجازی از جمله مباحثی است که باید به آن بسیار بیش از امروز پرداخته شود و تولید محتوا از مطالب دینی و ارزش های اسلامی به ویژه جوان پسند ارائه شود.