: 968
1397.12.16 @ 12:54


رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس خبر داد: برنامه های سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد در استان فارس تشریح شد

حجت الاسلام امیدی با تشریح برنامه های ویژه ۱۸ اسفندماه مصادف با سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد در استان گفت: برنامه های ویژه ای از ۱۶ الی ۱۸ اسفند برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس ، «حجت الاسلام حسین امیدی» در آستانه فرارسیدن 18 اسفندماه مصادف با سالروز تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد، به خبرنگارخبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: در روز پنجشنبه 16 اسفند ماه با حضور کارکنان دبیرخانه و جمعی از مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شیراز مراسم زمزمه زیارت عاشورا در محل نمازخانه دبیرخانه برگزار می شود.

 رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از برگزاری مراسم تجدید میثاق با شهدا در محل گلزار شهدای دارالرحمه شیراز خبر داد و افزود: اصحاب و اعضای کانون های مساجد استان در روز پنجشنبه 16 اسفند با حضور در گلزار های شهدا با آرمان های امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق کرده و با مقام معظم رهبری نیز پیمانی دوباره خواهند بست تا در دهه دوم انقلاب سربازان خوبی برای تحقق منویات معظم له باشند.

 این مقام مسئول با اشاره به حضور اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در مراسم عبادی و سیاسی نمازجمعه 17 اسفند ماه، خاطرنشان کرد: در این روز گزارشی از توانمندی ها و برنامه های کانون های مساجد استان در سال 1397 قبل از خطبه های نمازجمعه شیراز توسط اینجانب به نمایندگی از کانون های مساجد فارس ارائه خواهد شد.

 وی همچنین از برگزاری دیدار کارکنان دبیرخانه و جمعی از مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد منتخب استان با آیت الله «لطف الله دژکام»، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز خبر داد و گفت: در این دیدار سه نفر از مدیران کانون های مساجد در حوزه های مختلف به تشریح فعالیت ها و برنامه ها و همچنین بیان مسائل و مشکلات می پردازند.

 حجت الاسلام امیدی افزود: تجلیل از فعالیت های مدیران منتخب در سال 1397 و رونمایی از آثار و تالیف های کانون های مساجد نیز از دیگر برنامه های این دیدار است.

 وی همچنین یادآور شد: در روز شنبه 11 اسفند هم جلسه شورای فرهنگ عمومی استان به ریاست آیت الله «لطف الله دژکام»، نماینده ولی فقیه در استان فارس و «عنایت الله رحیمی»، استاندار و اعضای شورا در استانداری با محوریت تبیین جایگاه و فعالیت های کانون های مساجد برگزار شد که دستاوردهای خوبی را به همراه داشت و تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.