: 914
1397.08.27 @ 11:25


دیدار بین کانون ها باعث می شود تا همدلی و هم افزایی شکل گیرد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با تاکید بر اینکه دیدار مدیران کانون ها باهم باعث می شود تا همدلی و هم افزایی شکل گیرد، گفت: این جلسه ها می تواند باعث شناخت بیشتر کانون ها و تبادل اطلاعات با یکدیگر می شود.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام حسین امیدی امروز (23 آبان) در جمع برخی مدیران کانون های فرهنگی و هنری شیراز گفت: نیت و هدف ما از این جلسه آشنایی و معارفه بوده تا مشکلات شناسایی کرده و در رفع آن کوشش کرد.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با تاکید بر اینکه این جلسه ها بین کانون ها باعث می شود تا همدلی و هم افزایی شکل گیرد، یادآور شد: این جلسه ها می تواند باعث شناخت بیشتر کانون های فرهنگی و هنری و تبادل اطلاعات با یکدیگر می شود.

 

  

وی با اشاره به اینکه با هم افزایی می توان کار را پیش برد و تمام مسائل به مسئله مالی بر نمی گردد، اضافه کرد: بخش خواهران و جوانان کانون های فرهنگی و هنری فعال تر شود و باید سعی شود تا موضوع جذب نوجوانان و جوانان تبادل نظر قرار گیرد.

 خاطر نشان می شود، در ادامه این جلسه مدیران کانون های حاضر به بیان تجربه های خود پرداختند و مقرر شد افراد حاضر با حضور تیمی در کانون های یکدیگر از اطلاعات آن بهره برداری کنند.