: 1026
1398.03.09 @ 13:03


ستاد هماهنگی کانون های مساجد فارس شهادت امام جمعه کازرون را تسلیت گفت

ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس با صدور پیامی شهادت مظلومانه «حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند»، امام جمعه فقید شهرستان کازرون را تسلیت گفت.


به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس، در این پیام آمده است:

« وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ»              سوره آل عمران – آیه 169

       شهادت مظلومانه مجاهد فی سبیل الله و روحانی مبارز «حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند»، امام جمعه فقید شهرستان کازرون که در سایه سار مسجد، خدمت به دین را برای باقیات الصالحات خویش برگزیده بود، مایه تاسف و تالم خاطر فراوان شد.

ایشان بیش از 2 دهه از عمر با برکتش خویش را در سمت امام جمعه شهرستان کازرون همانند چراغ هدایت در آن دیار صرف گسترش دین مبین اسلام، تحقق اهداف متعالیه قرآن و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرد و خداوند متعال بالاترین پاداش این مجاهدت های بی شائبه و دلسوزانه را در شبی از لیالی قدر با نوشیدن شربت شهادت به وی اعطا نمود.

ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس بدینوسیله شهادت مظلومانه این عالم و مجاهد انقلابی را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت شریف ایران، استان فارس و به ویژه مردم همیشه در صحنه شهرستان کازرون، بیت معظم ایشان تسلیت عرض می نماید و برای بازماندگان از درگاه ایزدمتعال صبر و شکیبایی مسئلت دارد.