: 1004
1398.02.11 @ 23:00


مدیرکل صدا و سیما مرکز فارس بیان کرد: حضور جوانان در مساجد برای تمدن سازی اسلامی الزامی است

سهرابی گفت: برنامه ها بدون بودجه در حد طرح و حرف باقی می مانند، برای رسیدن به تمدن سازی وجود جوانان در مساجد الزامی است.


به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد فارس به نقل از  خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «سید تقی سهرابی» امروز (چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت) در شورای فرهنگ عمومی فارس با اشاره به برگزاری بزدگترین اعتکاف در مسجد شهدای شیراز، گفت: توفیق حضور در انقلابی را داریم که شروع آن از مساجد بوده است، مساجد همواره کانون هایی برای توجه به محرومان و مبارزه با ظلم بوده است.

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس، تأکید کرد: اصلاح اقدام های بدون نتیجه مانند بروکراسی اداری یکی از روش های بازگشت به جایگاه مساجد است، حضور چند نهاد سبب چندگانگی امام جماعت می شود.

 وی افزود: برنامه ها بدون بودجه در حد طرح و حرف باقی می مانند، برای رسیدن به تمدن سازی وجود جوانان در مساجد الزامی است، از طریق مساجد می توان به معیشت مردم رسیدگی کرد و آموزش رکن اساسی انجام فعالیت ها است که باید مودد توجه قرار گیرد.

 در ادامه، «بتول معلم» مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری فارس، با بیان اینکه هنجارها، اعتماد و شبکه سازی از ویژگی های نهادهای دینی هستند، گفت: برخی از ارگان ها نیازمند فضا هستند که اگر زمینه آن ایجاد شود حاضر به حضور در مساجد هستند، خیلی از جوانان متخصص، پرانژی و پر از توانایی نیازمند حمایت و فضا هستند تا به ارائه خ